Ruhumuzdaki Duygusal Yaraları Şifalandırma

Ruhumuzdaki Duygusal Yaraları Şifalandırma

Her zaman bir koşturmaca ve acele içindeyiz. Omuzlarımızdaki sorumluluk ve baskı yüzünden sahip olduğumuz endişe ve stresi dengelemekle meşgulüz. Ve zaman geçtikçe farkında olmasak da yaralarımız büyüyor ve bunları iyileştirmemiz gerektiğini unutuyoruz.

Tüm bunlar özümüzle yani ruhumuzla bağlantımızın kopmasına neden oluyor. Bizi tahmin bile edemeyeceğimiz kadar olumsuz etkileyen bir kopma bu. Bu bağlantının kopmasından kaynaklanan yaraları iyileştirmek hiç de kolay değil. Ruhunuzu tamir etmek için yazının devamını okuyun.Kendimizi çok zorluyor ve teste tabi tutuyoruz ama bunu yaparken bilinci arkada bırakıyoruz. Kaybolmaktan ya da özümüzden kopmaktan endişe duymuyoruz. Oraya varmanın daha iyisini yapmaktan önemli olduğunu düşünüyoruz. Kendimiz için asıl önemli olana odaklanmamıza engel olan daimî bir otopilot modunda yaşıyoruz. 

Merkezimizde Ruhumuzla yeniden bağlantı kuracak, Ruhen dengede hissettirecek ve Kişinin ihtiyacına göre değişen Bireysel ve Atölye Çalışmaları yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com