Kozmik Enerji Şifa Seansları

Kozmik Enerji Şifası Nedir?

Kozmik enerji, Dr. Vladimir Petrov tarafından temizleme, korunma ve bilgi üzerine, 1983 yılında geliştirilmiş bir ruhsal dönüşüm yöntemidir. Uygulanan ve uygulayıcısı olan kişilere hızlı bilgi vermek, zihinsel ve evrimsel gelişimi hızla sağlayabilmek kozmik enerjinin en önemli özelliklerindendir. Üç gün gibi kısa bir sürede bir insanı kendi hayatında ve çevresinde bir farkındalık yaratacak, yapabilmeye katkı sağlamak kozmik enerjinin vazgeçilmezliğini ortaya koymaktadır. Bu yöntem üzerine yapılan bilimsel araştırmalar yıllarca fizik, kimya, biyoloji, psikoloji ve evrenin yasalarından elde edilen bilgiler temelinde yürütülmüştür. Bu araştırmaların da katkısıyla yıllar içinde gelişimi ile bugün geldiği noktada kozmik enerji, son dönem pozitif bilimlerden teorik araştırmacalar tarafından da desteklenen bir uygulamadır. Zaman içinde genelleştirilmiş enerji ve bilgi teknolojileri alanından deneyimlerle de geliştirilen pratik uygulamalar halini almıştır. Kozmik enerji her gün hızla gelişen, bilimsel bilgi ile mükemmelleştirilen, gelişmekte olan bir uygulamadır.

Kozmik Enerji Şifasının Sırrı ve Faydaları

Kozmik enerji sorunun kaynağına inerek evrensel kurallara göre kökünü kurutur.Hayatta kurban rolunu üstlenmekten bizi alıkoyar.Çok kısa sürede kişinin her türlü becerilerini ve yeteneklerini her yönde geliştirir. Ayrıca sezgi gücünü arttırır. Evrenin saf sonsuz sevgi sır olduğu anlaşılabilir.Bilinçli sistem varolan şeyler ve kendimizdeki değişimin yönünü değiştirebilir. Her şey enerji frakanslarıdır. Kanallar ve frekanslar 7 çakrayı temizleyerek aura şişirilmesi ve blokajları çözerek onu harekete geçirir.Vücuttaki olumsuz blokajların, programların eşit enerji ile dışarı çıkmasını sağlar.Bir ağaç düşünürsek onun yapraklarının budanması kosmik enerjinin kişiye yaptığı etkiyi benzetebiliriz.Mucizelere sahip olan biz değiliz, mucize biziz.

- Negatif blokajların kaldırılması

- Geçmişten gelen tüm karmik atalarımızdan gelen 400 yıla kadar blokajları temizler.

- Depresyonun Giderilmesi

- Eş Seçimi, Evlilik ve Rızkın Açılması 

- Aileden Gelen Karmada Olumsuzlukların Nazar, Büyü, Unutulmuş ve Yeniden Doğan Negatif Fantomların Ortadan Kaldırılması ve Korunması

- İş Yerlerinin ve Ev Mekanlarının Arınması Bereket, Bolluk ve Huzur Sağlanması.

- Korku ve Fobilerin Giderilmesinde

- Bağımlılık Konularda

Sigara, yemek, içmek, aşk acısı, boşanma kaygısı, vefat eden kişiye bağımlılığın giderilmesi, sınav stresinin çözülmesi, strese bağlı ritim bozuklularının giderilmesinde performans düşüklüğün aşılmasında büyük katkı sağlar.

Dişisel Enerji, Menopoz, Doğurganlık ve Hücre Yenilenmesi Anti Aging Erim Hücresi Yenilenmesi, Antropoz Yaşlılık Korkusu

Sağlıklı Yaşam için Kozmik Şifa

Kişinin Kilo Alma nedenini bulup, iyileşme yönünde zayıflamasına imkan sağlar. Mide, Metobolizma, tiroid bezi enfeksiyonlarında ,gastrit, reflu, ülser, astım, baş ağrısı, migren, diabet, dolaşım bozuklukları, deri hastalıkları, enfeksiyonlar , kalp ritim bozuklukları, unutkanlık vs. gibi rahatsızlıklar da iyileşmede çok güçlü destekleyici etki yapar.

Seanlarımıza Katılmadan Önce Mutlaka Randevu Almanızı Öneririz.

Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com