Inner - Speak Seansı

İnner-Speak (İç Benlikle Konuşma )Nedir?

Inner-Speak, psikolog, eğitmen ve uygulamacı Jean Adrienne tarafından ilahi ilhamla geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Inner-Speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan ve öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen blokajların, İç Benliğimizin (veya Yüksek Benliğimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar. Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar, genellikle bilinçaltımızda bir yerlerde saklanmış çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait eski uygun olmayan, yanlış programlardır.

Inner-Speak Nerelerde Kullanılabilir?

Yaşamımızın sorun yaşadığımız veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,

Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik (*),

Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,

Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.

Inner-Speak uygulamaları nasıl gerçekleşir?

Inner-Speak uygulamaları Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel uygulamalardır. Uygulamada danışan tamamen bilinç boyutundadır ve kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye yönelik gerekli bilgileri alır,  bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir; sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir. Tüm uygulama dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır. Bir uygulama genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir. Inner-Speak uygulamalarında niyet her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir uygulamada gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir uygulama gerekli olabilir. Devam uygulamanın gerekli olup olmadığı uygulamanın sonunda belli olur ve devam uygulaması ilk uygulamanın işlem süresi bittikten sonra yapılır.

Inner-Speak uygulamaları hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten uygulamalardır. Inner-Speak uygulamalarında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve Inner-Speak uygulamalarından gelen uygulama oldukça etkili bir uygulamadır. Bununla birlikte Inner-Speak yönteminin en önemli özelliklerinden biri çok yumuşak etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.


Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com