Meditasyon Atölyesi

Merhaba,Her hafta persembe günü Bizimle meditasyon yaparak neler kazanırsınız;Günün yorgunluğunu atabilir, gevşeyip rahatlayabilir, Negatif enerjilerinizden arınabilir,Topraklanıp, nötrlenebilirsiniz. 
Bilinçaltınızın dilini keşfedebilir,Bilinçaltınızla iletisim kurabilir.Çözüm yolları konusunda rehberlik alırsınız.
Meditasyon yapmayı öğrenerek zihninizin dinginleşmesine yardımcı olur, Meditasyon yaparak konsantrasyon ve odaklanma yeteneğinizi artırabilir ve giderek daha sakin bir zihne sahip olursunuz.

 
Meditasyon Rehberlerimiz Hasret Köksel ve Fatoş Tümmü dür. Meditasyonlarımız her Persembe 12:15/13:15 aradığında, Değişim ve Dönüşüm Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezinde Yapılmaktadır. Bilgi ve kayıt için lütfen arayınız 0342 341 1616 / 0505 075 1615


Merkezimizde her hafta başka bir konu üzerine meditasyon yapılır. Ve her meditasyon sonunda değerlendirme yapılarak rehberlik verilir. Böylece her hafta kendinizin farklı bir yönünü keşfederek, kendinizi  tanıma ve geliştirme yolunda önemli bir adım atmış olursunuz.
Her Hafta işlenen farklı konularda ki Meditasyon Çalışmalarımızın içeriğini Web sitesi, facebook ve instagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com