Bolluk ve Bereket Çalışması

BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

Bereket tezahür etmiş yaratıcı enerjidir. Evrenin yaratıcı enerjisi doğal olarak içinden akar. Bunun biçimi yoktur. Ona biçim verme gücüne sahibiz. Zihnimizde canlandırdığımız her şey bir şekilde dünyada belirmeye başlar. Zaten olmayacak bir şeyde bizim aklımıza gelmez. Kendimize koyduğumuz sınırlardan başka sınır yoktur. Buna emin olun!  Mesela kendimizi çok zengin hayal edebiliyorsak uçsuz bucaksız bir zenginlik… (Arabalar, yalılar, hanlar, hamamlar… vb. hiç durmadan para kazanan bir mimar, mühendis yada oturduğu yerden iş yapan ama çok zengin bir ev hanımı… Bu gerçekleşebilir. Ama neden olmuyor olamıyor diye düşünüyorsak ise bu da zihnimize koyduğumuz inançlardan kaynaklanır. Örneğin:

Para kirlidir,  

Çok mal haramsız, çok laf yalansız olmaz! 

Zengin insanlar parayı helal olmayan yollardan kazanırlar ! 

Çok param olursa başıma kötü bir şey gelir ! 

Çok param olursa mutlu olamam!

Bu ve buna benzer negatif inançları size gelecek olan bolluk ve bereket enerjisini engelleyen güçlü duygulardır.

Çoğunlukla evrenden  - yaradandan – büyük bir şey istersek, vermez zannederiz. Bu yüzden maddi ve bazen de manevi anlamda büyük istekler bizi korkutur.

Hiç düşündünüz mü, günlük yaşantınızda suyu veya ekmeği elde ederken zorlandığınız oldu mu hiç?

Hiç bir günün sabahında uyandığınızda, ben bugün ekmek ve su bulamayacağım, açlıktan ve susuzluktan öleceğim diye düşündünüz mü?

Düşünmediniz değil mi?

Evet, çünkü bilinçaltınız ekmek ve suyun kolayca elde edilebilecek yiyecekler olduğunu bilir, bu yüzden bu konuda bir sınır yoktur ve siz de, ömrünüz boyunca ekmek ve suya ulaşma konusunda bir sıkıntı çekmezsiniz.

Ancak iyi bir iş, güzel bir ev ve son model bir araba istemeye gelince işler değişir!

Neden değişir?

Çünkü bilinçaltınız bunun imkânsız olduğuna ikna olmuştur baştan beri! (Onu siz ikna etmişsinizdir!)

Bilinçaltınızda o evi ve arabayı alacağınıza dair ufacık bir inanç  geliştirmemişsinizdir. Bu yüzden bunları edinemeyeceğine dair inancınız sonsuzdur!

İstedikleri gibi maddi imkânlara, eve ve son model arabalara sahip olanlar ise, bu isteklerini alacaklarına gerçekten inanmış kişilerdir.

Bir söz vardır, bilinçaltınız bir şeyin olacağına inanırsa onu gerçekleştirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ama olmayacağına inanırsa, bu sefer gerçekleştirmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır!

Evrende herkes için sınırsız bir bolluk bereket vardır. Bilinçaltı ikna edildiğinde ve doğru istendiğinde elde edilemeyecek hiç bir şey yoktur.

Yeter ki isteyin, büyük düşünün ve hiçbir zaman isteklerinize sınır koymayın!


Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com