Hakkımızda

Hakkımızda

Değişim ve Dönüşüm Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi,

Şehrin tam kalbinde karmaşanın bulunmadığı Temiz, Dingin, Aydınlık, Samimi özel bir alanda Zihinsel, Bedensel ve Ruhsal Gelişim odaklı hizmet veren, butik bir Merkezdir. Amacımız, şehrimiz insanının sağlıklı, mutlu, dengeli ve bilinçlibir yaşam sürmesine katkı sağlamak, Beden, Zihin ve Ruhu birleştiren uygulamaları ile kendilerini tanıyıp keşfetmek isteyen herkese; rahat,huzurlu ve güvenli bir alan sunmaktır.

Merkezimiz; bireyin kendini tanıma ve geliştirme sürecini, kişinin kendini yüce potansiyeli ile ifade edebilme özgürlüğünü en yüksek derecede onurlandırır. Hedefimiz, Kendimize dair farkındalığımızı artırmak bedenen ve zihnen birlikte esnemek vegüçlenmek, varlığımızın sağlık, zindelik ve denge potansiyelini açığa çıkarmak, içimiz ve dışımızdaki doğa ile uyumu yakalayıp yaşamın bize sunduğu tüm olasılıklara kalbimizi açık tutabileceğimiz bir tavır geliştirmektir.

Bu sebepler ile bireysel ihtiyaçlara cevap verebilecek,Kişiye göre değişen Dengeleyici Şifa Seanslarını, Meditasyonları, Eğitimleri ve farklı seviye ve tarzlardaki yoga uygulamalarından oluşturduğumuz Çalışmalarımız ile itinalı ve güvenli bir şekilde sizlere sunabiliyor olmanın sevincini kalbimizde hissediyoruz.

:

Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com