Hasret Köksel Kimdir ?

Hasret Köksel Kimdir ?

Spiritüel Yaşam Koçu ve Yoga Eğitmeni Hasret Köksel Kimdir?

1983 Hollanda doğumlu olan Hasret Köksel Spritüel ve Ruhsal konulara meraklıdır. Yaptığı işi; "Her şey Evrenin Sırlarını Merak Etmem ile Başladı" şeklinde tanımlar. 2011 yılında Kozmik Enerji Şifası ile tanışan Köksel, 2012 Yılında Yabancı Dil Kursu çalışmalarını bırakıp; Uzun zamandır hobi olarak ilgilendiği, Eğitimler aldığı ve Enerji uygulayıcılığı yaptığı Bireysel Gelişimi Meslek yapmaya karar verip, Kozmik Enerji Şifası Uygulayıcısı olarak bir kişisel gelişim merkezinde çalışmalarına başlamıştır. Hasret Köksel 2013 yılında Kozmik Enerji Şifası Master unvanı, 2014 Magister Kozmik Şifacı unvanı ve son olarak da 2015 Ocak ayında Zoroastrian Kozmik Şifacı unvanını almıştır.

Bir Meditasyon Rehberi olan Köksel, Kişilerde Nefes’le Zihni susturup, Yüreğin sesini dinlemeyi öğretiyor. Köksel, Danışanlarının Bireysel Çalışmalarında Zihni Susturma Sanatı, kişilerdeki Enerji dengesizliklerini Ölçme ve Dengeleme, Çakra ve Aura'daki hasarları onarma, Bolluk ve Bereket Dengesi, Sevgi ve Şefkat travmalarını Şifalandırma ve danışanlarının hayatlarındaki tıkanıklıklara uygun Koçluk yapma gibi Bir Dizi Farkındalık Çalışması yapmaktadır. Kadınlardaki Rahimin, Ruhsal ve Duygusal yönlerini inceleyip, Travmalı rahimlerde Bireysel Şifa Seansları yapmaktadır. Aynı zamanda Kadın rahminin ve yüreğinin bilgeliğine danışarak özgünlüğünü, gücünü ve hayattaki yolunu bulmasına yönelik Atölye Çalışmaları Düzenlemektedir. 

Ruhsal arınmanın Dışında Bedensel Devinime de önem veren Köksel, 2015 yılından beri aktif olarak, Yetişkin Yogası ve Çocuk Yogası dersleri  vermektedir. Şu anda Türkiye'deki "8 Zoroastrian Kozmik Şifacı" arasında yer almaktadır. 

Aynı zamanda Şifaya vasıta olmak ve İnsanoğlundaki Işığı keşfederek, İnsanlık adına bir adım atmak niyetiyle 2017 de Kurduğu Değişim ve Dönüşüm Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi'nde, İnsanların Hayatlarına dokunmakta ve Hayata Mutlu ve Başarılı olmak için Sevginin ve Bilginin Gücü ile Hayatını anlamlandırmaktadır.

:

Tüm soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

iletişim bilgilerimiz
Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Bul. 89/A (Celal Doğan Parkı Karşısı) Şehitkamil/GAZİANTEP
+90342 341 16 16 / 0505 075 16 15
info@degisimvedonusum.com